CİVAN MEDİKAL TIBBİ CİHAZLAR&SAĞLIK ÜRÜNLERİ

Civan medikal tıbbi cihazlar ve sağlık ürünleri 2011 yılında ticaret hayatına başlamıştır.Faliyet alanlarımız medikal ürünler,solunum cihazları,evde bakım (health home care) ,ortopedi,perakende ve toptan, kamu ve özel sektöre ait sağlık kuruluşlarına yasal mevzuat ve düzenlemelere tam uyum içinde en kaliteli ürün ve hizmetleri,gelişmiş bir destek seviyesi ile birlikte vermektedir.

Müşterilerine tıbbi cihazlar,yenilikçi yan ürünler ve uygulamalar ile olası tüm tamamlayıcı hizmetleri sunmaktadır.

Bursa da uzman kadrosuyla sağlık sektörünün ihtiyaç duyduğu kaliteli hizmet üretmektedir.

Hedefimiz hızlı,güvenilir ve ekonomik çözümler üreterek müşteri ihtiyaçların da maksimum fayda ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Vizyonumuz

Civan Medikal müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, rekabetçi fiyatlara sahip , müşteriler ile sürekli temas halinde olmak ,ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla medikal sektöründe ülke çapında yer almayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

Misyonumuz

Bizim misyonumuz müşterilerimizle doğru iletişim kurmak , onlar için en doğru ürünlerimizi kamu maliyesini gözeterek pazarlamak , müşteri memnuniyetini ve güvenini artırmak olacaktır.